Войти  |  Добавить сайт


dom-prestarelih.dp.ua
Частный дом престарелых в Днепре - Джерело

Частный дом престарелых в Днепре - Джерело


 
Тип: Магазины

 
Продажа: В розницу

 
Категории: Другое

 

Дом престарелых в Днепре: лучшая забота о пожилых людях

Пансионат Джерело частный дом престарелых, где предоставляется профессиональный уход за пожилыми людьми и инвалидами. Все постояльцы чувствуют себя как дома. Для этого сделано многое: комнаты обустроены необходимой мебелью, есть возможность заниматься любимыми делами. Плюс ко всему постояльцы получают нужное им внимание и уход.

 
Регионы: Днепропетровск

 
Добавлен: 2022.12.7

 


 

Отзывы

Отзывов (4)Добавить

Марина 5  2023.09.19
Рекомендую! Добрий догляд, уважний персонал, смачна їжа, як садочок тільки для стареньких.
Валентина 5  2023.02.6
Працюю часто у відрядженні, бабуся старенька залишається постійно сама. Це питання мене дуже хвилювало. Знайомі порадили пансіонат Джерело. Я дуже прискіпливо до всього відносилась, але побачивши в яких умовах доглядають у закладі за старенькими, всі сумніви пропали. Дбайливе відношення, повага та професійний догляд це мабуть найважливіше, що потрібно людям похилого віку. Тепер, я спокійна за бабцю, коли у відрядженні! Дякую вам за роботу!
Валерій 5  2023.01.8
Пансіонат Джерело у Дніпрі це найкращий заклад по догляду за престарілими людьми. Моя бабця провела в його стінах майже рік і залишила в своїй душі найкращі спогади. Дбайливе ставлення до мешканців з повагою до віку, комфортні палати, цікаво сплановане дозвілля, смачне та різноманітне харчування сподобалось бабці найбільше. Розповідала мені, як санітари допомагають підтримувати порядок та чистоту усіх мешканців та території пансіонату. Тому ніколи не відчувала неприємного запаху у стінах закладу. Відчуття домашнього затишку в неї було на протязі всього перебування в пансіонаті.
Алика 5  2022.12.18
Как бы это не звучало, но я очень рада, что моя старшая сестра находится в хосписе Джерело. У нее рак последней стадии. Дома она сходила с ума от своего диагноза, без слез наблюдать за этим просто не возможно. Она вычитала о этом пансионате в интернете и умоляла отвезти ее туда. Но я ей все отказывала, уговаривала ее, что дома все-таки лучше. Но уже не было сил наблюдать за ее мучениями. Все-таки было принято решение поселить ее в хоспис, где проживают такие, как она. Езжу к ней каждые выходные. Вижу, что она там реально счастлива! Она общается там с такими же пациентами, у них есть общие интересы. Спасибо за ваш труд! Спасибо, что вы есть!